contact flagflagflagflag
menu_left menu_left

Nacházíte se v: VÝROBCE

Historie výrobku

4 roky vývoje

18 měsíců zkoušek v terénu a zlepšování

Uvedení na trh v únoru 2013: Mobile World Congress (MWC), Barcelona

Děkujeme našemu dlouholetému strategickému a obchodnímu partnerovi pro výrobu čipů, Häusermann business - jedné z předních společností v oblasti výroby PCB -, která nám umožnila úspěšně dokončit vývoj čipu WAVEEX pro mobilní zařízení.

Úvodní otázka: Jak můžete ochránit biologický organizmus před zářením z mobilního telefonu?

Helmut Theuretzbacher, který pracuje v oblasti elektrotechniky a IT již 35 let, byl v roce 2007 postaven před následující otázku: Jak můžete zabránit tomu, aby uživatel mobilního zařízení byl vystaven zátěži, kterou vyvíjí zařízení v důsledku vzniku elektromagnetických polí? a před všeobecnější otázku: Jak můžete ochránit biologický organizmus před zářením z mobilního telefonu?

Je potřebné chránit hlavu i tělo, neboť mobilní telefon vyzařuje i v kapse kalhot. I když výrobci a politici se již vyjadřují otevřeněji, v této otázce zůstávají zdrženliví. "Ocitli jsme se na území, které je charakterizováno nejistotou a odporem. Každý jednotlivec musí být zodpovědný sám za sebe", zdůrazňuje Theuretzbacher.

WAVEEX, zdravý čip pro mobilní vysílací zařízení, byl vyvinut na základě tohoto požadavku ve spolupráci se společnostmi Vital Energy a Häusermann. Různé posudky, které obsahují tvrzení vycházející se scholastických kritérií, poskytují důkazy o pozitivním účinku na náš organizmus. To spolu s možností vyvážit magnetická pole představuje začátek nové éry v oblasti mobilních komunikačních technologií: s technologií WAVEEX náš organizmus dokáže biologicky snést mobilní telefonii.

VšEOBECNÍ OBCHODNÍ PODMÍNKYREKLAMAČNÍ ŘÁDOCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮKONTAKT

VITAL ENERGY K.S.
HORSKÁ 23
83102 BRATISLAVA

Vaša kontaktná osoba:
Slovensko a Česko
Telefón: +421 948 043 423
Telefón: +421 903 728 464

E-mail: waveex@waveex.sk

Ochrana osobných údajov (General Data Protection Regulation, skrátene teda GDPR)

Spracovanie a ochrana osobných údajov je zabezpečovaná spoločnosťou VitalEnergy v zmysle nariadenia Európske únie 2016/679 (EU GDPR) a Zákona o ochrane osobných údajov 18/2018 Z.z. účinného od 25.5.2018

ochrana pred mobilným žiarením